Iskolánkról

Támogatók - Sponzori

A Pro litteris alapítvány 1992 óta segíti erkölcsileg és anyagilag a galántai Kodály Zoltán Gimnázium oktató-nevelő munkáját. Feladata a tehetséges tanulók, iskolai szakkörök, tánccsoportok, énekkar, kiadványok, valamint a tantestület által beadott kérelmek támogatása.

Az elmúlt években a Pro litteris alapítvány támogatta a  tehetséges és a hátrányos szociális helyzetű diákokat, az iskolai rendezvényeket, hozzájárult a számítástechnikai géppark felújításához, az új Internet-csatlakozás megteremtéséhez.

Köszönjük a szülők, a vállalkozók és a helyi önkormányzatok eddigi támogatását, akik a korszerű oktatás tárgyi feltételeit segítettek bebiztosítani gyermekeik, unokáik, magyar ajkú embertársaik számára.

A Pro Litteris alapítvány számlaszáma: 20435-132/0200 VÚB Galanta

proba: