• Aktualizácia údajov

Dáta z programu aScSuplovanie boli aktualizované
  • Felvételi vizsgák eredménye 2018. május 14.

A négyéves gimnázium eredményei:  nevsor4evesHonlapraMajus17.pdf

A nyolcosztályos gimnázium eredményei:    nevsor8osztHonlapra.pdf

A beíratkozás 2018. május 23-án lesz a titkárságon.

• Dobogós helyezés a nemzetközi robotversenyeken!

Stanga Dávid (3.A) és Baller Anita (3.B) alkotta csapatunk 3. lett a RobotOlymp 2018 nemzetközi robotikai versenyen. Ugyanez a páros szintén 3. lett a RoboSum nemzetközi robotversenyen. Gratulálunk!

• Újabb országos sikerek matematikából

Lelovics Gergely (4.G) és Morvay Csaba (2.B) egyaránt 5. lett Felvidéken a Nemzetközi Kenguru Matematikaversenyen. Gratulálunk!

• Sikerek a kémiai olimpián

Mego Krisztina (4.G) 6. helyezett, Bugyi Barnabás (4.G) szintén sikeres lett a kémiai olimpia járási fordulóján. Gratulálunk!

• Országos 2. hely a Tompa Mihály Versenyen

Balla Barnabás (3.B) 2. helyezett lett a Tompa Mihály Országos Verseny döntőjén. Gratulálunk!

• Sikeres helyezések matematika-versenyeken

Morvay Csaba (2.B) 4. helyezett lett a Zrínyi Ilona Matematikaverseny Nyugat-Szlovákiai fordulóján, Horváth Norbert (1.A) pedig sikeres megoldó lett a matematikai olimpia megyei fordulóján. Gratulálunk!

• Dobogós helyezések matematikából

Lelovics Gergely (3.G) és Szőcs Kristóf (1.G) egyaránt 3. helyezett lett a járási matematika olimpián. Gratulálunk!

• Hair a Tsízió előadásában

A Kodály Zoltán Gimnázium Tsízió Diákszínpada a kultikus Hair című filmet álmodta színpadra. Fergeteges, élvezetes, színvonalas előadás volt. Köszönet a szereplőknek, a háttérembereknek és Ollé Krisztina tanárnőnek. Ha valaki úgy érzi, lemaradt az élményről, április 21-én, ezúttal Pereden, este 19.00 órától megnézheti az előadást.

• Munkaerő keresés

Kodály Zoltán Gimnázium étkezdéjének vezetője azonnali belépéssel konyhai  segéd-munkaerőt keres.

Elérhetőség: 031 780 2851

Vedúca školskej  jedálne pri Gymnáziu Zoltána Kodálya s VJM Galanta, štvrť SNP 1004/34, 924 01  Galanta, tel.: 031 780 2851  hľadá pomocnú pracovnú silu,  ktorá by nastúpila ihneď a zastupovala by len podľa potreby (napr. počas PN).

• Ezüstérmek röplabdában

Leány- és fiúcsapatunk egyaránt ezüstérmes lett a járási röplabdabajnokságon. Gratulálunk!

• Tompa Mihály verseny - sikerek

Berényi Kristóf 1., Balla Barnabás és Tóth Friderika pedig egyaránt 3. lett a Tompa Mihály Országos Verseny elődöntőjében. Gratulálunk.

• Nyílt nap - nyolcosztályos gimnázium

Iskolánk a 2018/2019-es tanévben is nyit nyolcosztályos gimnáziumi osztályt. Az érdekklődők számára 2018. április 7-én 9.00-kor nyílt nap lesz a gimnázium épületében. További információk a Felvételi vizsgák menüben. Jelentkezőlap:FelveteliJelentkezolap.pdf

• Pro Litteris 2% támogatás

Kérjük, ajánlja fel adója 2%-át az iskola mellett működő Pro Litteris alapítványnak, ezzel is segítve diákjaink oktatását. Köszönjük!

Nadácia Pro Litteris

924 01 Galanta, SNP 1004/34

IČO: 31 822 843

számlaszám (IBAN): SK70 0200 0000 0000 2043 5132

BIC: SUBASKBX

• Ezüstérem a megyei olimpián

Kulcsár Gábor (8.G) 2. lett az angol nyelvi olimpia megyei fordulójában. Gratulálunk!

• Dobogós helyezések a brünni Robotversenyen

Stanga Dávid (3.A) és Baller Anita (3.B) alkotta csapatunk 2. és 3. helyezést ért el valamint különdíjat kapott a Nemzetközi Robotikai Versenyen Brünnben. Gratulálunk!

• Iskolabál 2018

2018. január 20-án óriási érdeklődés mellett (az összes hely elkelt, sőt...) került sor a fergeteges hangulatú iskolabálra. Diákjaink műsora (néptánccsoport és Tsízió diákszínpad) után következett  a remek buli.

• Karácsonyi műsor

A III.B osztály diákjai nagyon szép Karácsonyi műsort adtak, amibe bevonták az I.G kisdiákjait. Nagy Köszönet!

• Bábosaink a környék óvodáiban

Iskolánk bábcsoportja rendszeres vendége a környék iskoláinak és óvodáinak. Amint elkészül egy-egy új darab, máris elindulnak bábosaink, hogy bemutassák. Nemrég a kajali és a galántai óvodába vitték kis karácsonyi történetüket, és együtt várták a Mikulást az ovisokkal.

Művészeti csoportok összpontosítása

A Kodály Zoltán Gimnázium művészeti csoportjai decemberben összpontosításon vettek részt Deákin. A rendezvény a Bethlen Gábor Alap támogatásával jött létre.

strana:

• Gymnázium Zoltána Kodálya s VJM Galanta - Kodály Zoltán Gimnázium Galánta