Navigácia

Zoznam učiteľov

E-mail
 
 
PaedDr. Mónika Bergendi Rozvrh
Triedny učiteľ: IV.A
bergendim@gmail.com
 
 
Zoltán Brezina Rozvrh
brezoltan@gmail.com
 
 
PaedDr. Ágnes Buják Rozvrh
bujak.agnes@gmail.com
 
 
Mgr. Szilvia Csomós Benkovics Rozvrh
Triedny učiteľ: III.B
 
 
Mgr. Lea Czuczor Rozvrh
fczuczor@gmail.com
 
 
Mgr. Emika Kaprinay Rozvrh
kaprinayemika@gmail.com
 
 
Mgr. Ervin Kiss Rozvrh
ervinkiss1@gmail.com
 
 
Mgr. Peter Kovács Triedny učiteľ: II.A
kovi123@freemail.hu
 
 
Szilvia Kristofóli Rozvrh
wxxxqs@gmail.com
 
 
Mgr. Anikó Lizák Czinege Rozvrh
 
 
Mgr. Ján Marsall
marsallj@gmail.com
 
 
Andrea Mészáros Rozvrh
Triedny učiteľ: III.G
mandigal66@yahoo.de
 
 
Mgr. Krisztina Ollé Rozvrh
Triedny učiteľ: III.A
kcskrisztina@gmail.com
 
 
Mgr. Ladislav Papp
lappartbox@gmail.com
 
 
Ing. Alžbeta Pifková
 
 
Mgr. Judit Restár Rozvrh
Triedny učiteľ: IV.G
restarjudit@gmail.com
 
 
Mgr. Szilárd Sipos Rozvrh
sips@freemail.hu
 
 
Mgr. Anna Szenczi Rozvrh
Triedny učiteľ: II.G
szenczi@stonline.sk
 
 
Ilona Szentandrási Rozvrh
Triedny učiteľ: V.G
szentandrasiilona@gmail.com
 
 
Mgr. Juraj Takács
takacsgyorgy57@gmail.com
 
 
RNDr. József Udvaros Rozvrh
Triedny učiteľ: II.B
udvarosj@atlas.sk
 
 
Mgr. Ladislav Veres Triedny učiteľ: IV.B
vereslaci@inmail.sk
 
 
PaedDr. Andrea Veresová
veresandrea2@gmail.com
 
 
Andrea Bugár Rozvrh
Učiteľ
b.andrea@gmail.com
 
 
Alíz Orbán Rozvrh
Učiteľ
Foto

Viac fotografií...

© aScAgenda 2019.0.1127 agenda.skoly.org Stránka aktualizovaná: 08.10.2018

Novinky

Kontakt

  • Gymnázium Zoltána Kodálya s VJM Galanta - Kodály Zoltán Gimnázium Galánta
    SNP 1004/34, 924 01 Galanta
  • 031 780 2266

Fotogaléria